اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری

 
کد خبر: 6380    1395/11/20

بسمه تعالی


اطلاعیه ثبت ­نام پذیرفته­ شدگان سال تحصیلی 96-1395  تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی (Ph.D)

دانشجوی گرامی ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت قبولی جناب­عالی در دانشگاه بوعلی سینا و آرزوی توفیق روزافزون به اطلاع می ­رساند ثبت نام در این دانشگاه در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری انجام خواهد شد که هر دو نوع ثبت نام الزامی می باشد.

ثبت نام اینترنتی

این نوع ثبت نام از ساعت 8 صبح روز یک شنبه مورخ 95/11/24 از طریق سایت دانشگاه بوعلی سینا به آدرسbasu.ac.ir در سامانه گلستان دانشگاه شروع خواهد شد. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز (عکس پرسنلی رنگی زمینه سفید 4×3 ، شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و مدارک نظام وظیفه) که در سامانه ثبت نام آمده است، تهیه شده باشد (عکس4×3با حداکثر رزولوشن 300dpiو فرمت jpg و بقیه مدارک با حداکثر رزولوشن 300dpiو فرمت jpg)

ثبت نام حضوری

پس از اتمام ثبت نام اینترنتی لازم است درروز دوشنبه 95/11/25در ساعات 8 الی 12 صبح و 14الی 16 بعداز ظهر با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مورد نیاز و پرینت فرم ­های ثبت­ نام اینترنتی،شخصاً به سازمان مرکزی دانشگاه-مدیریت امورآموزشی- واحد پذیرش و ثبت نام-اتاق 48 مراجعه فرمایید.

مدارک مورد نیاز برای پذیرفته­ شدگان دکتری

اصل گواهی موقت پایان تحصیلات کارشناسی و 2 برگ تصویر آن و یا اصل دانشنامه و ریز نمرات که در آن معدل دوره کارشناسی(لیسانس) قید شده باشد و 2 برگ تصویر آنها.

اصل گواهی موقت کارشناسی ارشد و 2 برگ تصویر آن و یا اصل دانشنامه و ریز نمرات و 2 برگ تصویر آنها.

تبصره (الف): در صورت نداشتن مدارک فوق، اصل فرم معدل (فرم پیوست) و 2 برگ تصویر آن و یا هر نوع گواهی با عنوان دانشگاه بوعلی­سینا با ذکر معدل و رشتۀ تحصیلی که نشان­ دهنده دانش­ آموختگی پذیرفته شده تا 1395/6/31 مقطع کارشناسی ارشد می­ باشد.

تبصره (ب): پذیرفته شدگان می بایست معدل کارشناسی ارشد خود را تا1394/11/30 ارائه نمایند و معدل بعد از این تاریخ قابل قبول نمی­ باشد.

اصل شناسنامه و سه نسخه تصویر از تمام صفحات آن.

عکس پرسنلی رنگی زمینه سفید 4×3 شش قطعه.

و تصویر کارت ملی.

ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت­ نام و شرکت در آزمون ورودی دکتری سال 95 مشخص کند. (برای آقایان)

تذکر مهم: کلیه پذیرفته­ شدگانی که در حین گذراندن خدمت سربازی می باشند لازم است برای انجام امور مربوط به ترخیص، در موعد ثبت نام حضوری مراجعه نمایند لذا خواهشمند است پیش از زمان­ های تعیین شده در این اطلاعیه از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی بدون قید و شرط سازمان متبوع (مخصوص کارمندان).

لازم به ذکر است کلیه پذیرفته­ شدگان به صورت مشروط پذیرش­ شده و قبولی قطعی ایشان پس از تایید صلاحیت عمومی داوطلب توسط هیئت مرکزی گزینش دانشجو مطابق با دستورالعمل اعلام­ شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می­ پذیرد.

ریز نمرات کارشناسی ارشد (ریز نمرات تأیید شده الزامی نمی باشد.)

واریز مبلغ 300/000ریال (برابر سی هزار تومان) برای صدور کارت دانشجویی از طریق سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا و با استفاده از شماره کارت بانک، رمز دوم کارت بانکی، cvv2، تاریخ انقضاء کارت و شماره دانشجویی که صرفاً به صورت اینترنتی قابل پرداخت است.

کلیه پذیرفته­ شدگان دوره شبانه به صورت علی­ الحساب مبلغ  32/000/000 ریال (معادل سه میلیون و دویست هزار تومان)برای رشته­ های علوم انسانی و مبلغ 39/000/000 ریال (معادل سه میلیون و نهصد هزار تومان) برای سایر رشته­ ها مطابق بند 10 به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

در صورت عدم ثبت نام اینترنتی و ارائه رسید آن، ثبت­ نام حضوری به عمل نخواهد آمد.

حضور شخص پذیرفته­ شده جهت ثبت­ نام الزامی است در غیر این صورت ثبت نام صورت نخواهد گرفت.

جهت انجام انتخاب واحد و اطلاع از برنامه حضور در کلاس ها پس از اتمام ثبت نام،به اداره آموزش دانشکده مراجعه نمایید.

 

مدیریت امور آموزشی دانشگاه 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

omid
21/11/1395 19:19
با سلام و احترام لطفا اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکترا 95 را در سایتتان اعلام کنید.
امید اقبالی
23/11/1395 16:30
با سلام و احترام خواهشا لیست اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری 95 را در سایتتان اعلام کنید.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند